Truall

fotografia po ngarkohet,ju lutem prisni nje sekonde
1

informata:

Per: Shitje Siperfaqe: 2000 m² Cmimi: €140,000
Adresa: Vaqarr Qyteti: Tirane Orjentimi: Jug-Perendim
Pronesia: E rregullt Telefon: 0696427349 Prona ID: 495

pershkrim:

Shitet toke me siperfaqe 2000m²,vendodhja ne Vaqarr dhe pozicionohet 25 metra larg nga rruga nacionale,mund te vihet ne funksion per qellime te ndyrshme si rezidenciale po ashtu dhe komerciale.Per me teper informacion apo per ta pare nga afer jeni te lutur te na kontaktoni.

 

per me teper informacion rreth kesaj prone jeni te lutur te na kontaktoni:

Emri

Mbiemri

Telefon

E-mail

Mesazhi

captcha
*Ju lutem fusni kodin që shikoni në imazh.

te tjera:
 • Apartament 2+1 Per Shitje : €48,000

  Yzberisht, Tirane, 0696427349

  Siperfaqe : 120 (m²)

  Pronesia : E rregullt

  Orjentimi : Jug-Perendim

  Gjendja : Aktive

  Prona ID : 1112

  Listuar : February 2, 2014

 • Dyqan Per Qera : €200 / Muaj

  Blloku Ambasadave, Tirane, 0696427349

  Siperfaqe : 20 (m²)

  Pronesia : E rregullt

  Orjentimi : Jug-Perendim

  Gjendja : Aktive

  Prona ID : 525

  Listuar : December 4, 2013

 • Apartament 2+1 Per Qera : €500 / Muaj

  Don Bosko, Tirane, 0696427349

  Siperfaqe : 138 (m²)

  Pronesia : E rregullt

  Orjentimi : Jug-Perendim

  Gjendja : Aktive

  Prona ID : 554

  Listuar : December 5, 2013

 • Apartament 2+1 Per Shitje : €89,000

  Robert Shvarc, Tirane, 0696427349

  Siperfaqe : 112 (m²)

  Pronesia : E rregullt

  Orjentimi : Veri-Perendim

  Gjendja : Aktive

  Prona ID : 475

  Listuar : December 4, 2013

 • Apartament 1+1 Per Shitje : €44,000

  Lluke Kacaj, Tirane, 0696427349

  Siperfaqe : 84 (m²)

  Pronesia : E rregullt

  Orjentimi : Veri-Perendim

  Gjendja : Aktive

  Prona ID : 591

  Listuar : December 8, 2013

        +355 68 56 56 999
        +355 69 64 27 349
         info@shitet.al
         

Email Agent